News

مشکلات قضایی استان بوشهر رفع شود

مشکلات قضایی استان بوشهر رفع شود

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهر ظهر امروز در دیدار رئیس قوه قضاییه با مردم و خانواده شهدا در مصلای جمعه بوشهر، با تبریک دهه‌فجر و گرامی‌داشت یاد شهدا، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی  یار و همراه مقام‌معظم‌رهبری و فخر نظام اسلامی ایران است و در هر منصبی مایه  افتخار بوده‌اند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای موقعیتی حساس و استراتژیک و در مهم‌ترین آبراه سیاسی و امنیتی خلیج‌فارس قرار دارد، افزود: تاریخ پرشکوه این دیار گواه صادقی بر دیانت و ولایت‌مداری، بصیرت، شجاعت و شهادت‌طلبی مردم بوشهر برای اسلام و ایران است.

 وی ادامه داد: مردم استان  بوشهر از متون دینی آموخته‌اند که تجربه و عبرت تاریخ را سرلوحه خود قرار دهند و با عقلانیت به این نتیجه رسیده‌اند که این ملت اگر بخواهد سرافراز بماند باید بر محور ولایت باشد.

آیت الله صفایی‌بوشهری با تأکید بر اینکه زن و مردم این دیار یک‌صدا و یک‌دل پشتیبان مقام‌معظم‌رهبری هستند، یادآور شد: زمانی انگلیس فکر می‌کرد با شهادت رئیسعلی دلواری دیگر این شجره طیبه مقاومت نیست و امروز هم آمریکایی‌ها فکر می‌کنند با شهادت سردار سلیمانی،  نسل سلیمانی‌ها تمام شده است در حالی که این‌گونه نیست‌.

وی با تأکید بر اینکه در استان بوشهر بعد از شهادت رئیسعلی دلواری هزاران سردار متولد شد، گفت: درخت پر ثمر اسلام و مقاومت که با خون رئیسعلی دلواری آبیاری شد، هزاران  رئیسعلی تولید کرد که خون شهید سلیمانی نیز این‌گونه خواهد بود.

آیت الله صفایی‌بوشهری بیان داشت: شاید بتوان گفت تمام کشورهای استعماری دنیا در تمامی زمینه‌ها چشم طمع دوخته بودند و عملیات سخت و نیم‌سخت و نرم  اعمال می‌کردند، اما در طول تاریخ این استان با هدایت علما و مبارزان و سرداران تاریخ را رقم زدند.

وی ابراز کرد: رئیسعلی دلواری با انگلیسی‌ها چنان برخورد کرد که این استعمارگر به هیچ کشور دیگر حاشیه خلیج‌فارس حمله نکرد زیرا آن‌ها الگو شده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر افزود: انگلیس چهار بار به این خطه حمله کرده است، اما ثمره آن فقط گورستان‌هایی از ژنرال‌های آن‌ها بود؛ هر کشوری بخواهد به این استان حمله کند، مردم همان درسی می‌دهند که رئیعسلی به آنها داد.

امام جمعه بوشهر خطاب به ریاست قوه قضاییه عنوان کرد: استان بوشهر خواستار یک سری درخواست‌های قضایی است که از شما درخواست داریم که به این پرونده‌های قضایی رسیدگی شود، امیدواریم همان‌طوری که قوه قضاییه را اعتلا بخشیدید، حضور شما در استان بوشهر نیز موجب رفع مشکلات قضایی شود.

01236598741200 1

01236598741200 1

01236598741200 1

01236598741200 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com