News

آمریکا سمبل و نماد نقض حقوق بشر است + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری، صبح امروز در همایش مجازی بازخوانی جنایات آمریکا در استان بوشهر با بیان اینکه در تمام ادیان الهی  به ویژه دین مبین  اسلام خلقت بشر و انسان حقوق محور است اظهار داشت: آیات و احادیث بسیاری دلالت بر این موضوع دارد که خداوند زمین  برای انسان خلق کرده و تمام اسباب برای حفظ حقوق بشر فراهم شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه برای مصادره تمام حقوق انسان‌ها همیشه یک جریان در تاریخ بوده افزود: مصادره حقوق انسان‌‌ها در ابعاد سیاسی، نظامی، فنی، اجتماعی، فرهنگی، علم و فناوری همیشه در طول تاریخ ابرقدرت‌ها دنبال آن بوده‌اند.

امام جمعه بوشهر چپاول ثروت‌ها و منابع کشورها را از اهداف استعمارگران و استکبار جهانی دانست و بیان کرد:  جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا همیشه دنبال تسلط بر منابع و منافع کشورها بوده که از قرن بیست‌ویکم استعمار نو و فرانو پایه ریزی شد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه استعمار نو مدیریت افکار و اندیشه‌ها را بر عهده دارد گفت: استعمار فرانو مدیریت و کنترل مردم جامعه را بر عهده دارد که از طریق تهاجم فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، علم و فناوری با ابزار رسانه انجام می‌دهد.

وی، کودتاهای مخملی، نرم و انقلاب‌های سبز در کشورهای مختلف توسط آمریکا و جهان غرب را مورد اشاره قرار داد و افزود: بسیاری از فسادهایی که در جهان ایجاد شده در راستای استعمار فرانو توسط آمریکا ایجاد شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه آمریکا تمام امکانات در جهان را از آن خود می‌داند خاطرنشان کرد: آنها قدرت محور  حرکت می‌کنند و توجهی به محوری بودن انسان ندارند.

امام جمعه بوشهر تمام حرکت‌های کشورهای جهان غرب را سرمایه‌داری و غیر دینی دانست و تاکید کرد: آمریکا و کشورهای استعمارگر صلح را  در کشتار مردم کشورها می‌دانند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه استان بوشهر آلبوم تاریخی تجاوز حقوق بشر توسط جهان غرب است گفت:  استان بوشهر تجاوز جهان غرب را در سه دوره مختلف توسط پرتغالی‌ها، انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها ثبت کرده است.

وی، با تاکید بر تلاش محققان و تاریخ نویسان برای تبیین  تجاوز و حملات کشورهای غربی به بوشهر در ادوار مختلف تاریخی تصریح کرد: آخرین حمله انگلیس به بوشهر سبب به شهادت رسیدن رئیسعلی دلواری و همرزمانش شد که در این عرصه عده‌‌ای هم مجروح، مفقود و شهید شدند که باید نام این رزمندگان کشف و بازگو شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای علما و بزرگان علمی در ادوار مختلف تاریخی است افزود: این علما در برابر تهاجم فرهنگی برخی افراد که باج‌گیر اروپایی‌ها و استعمارگران بودند ایستادند.

امام جمعه بوشهر جنایات آمریکا در ابعاد گوناگون را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: آمریکا سمبل و نماد  نقض حقوق بشر است و فسادی که در جهان می‌بینید مربوط به آمریکاست که ادعای اصلاح جهان را دارد پس وقتی صحبت از مذاکره با آمریکا به میان می‌آید یعنی آمریکا باید ماهیت خود را تغییر دهد که این کار را انجام نمی‌دهد مگر آنکه نابود شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه ماهیت آمریکا ضد حقوق بشری است افزود:ماهیت آمریکا ضد حقوق بشری است و رفتار‌های آمریکا با حقوق بشر منافات دارد.

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

khabar7499 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com