News

مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در استان بوشهر آغاز شد / توزیع 35 هزار بسته معیشتی در این مرحله + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان سالروز ولادت کریم اهل بیت(ع)، مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه در قالب توزیع 35 هزار بسته‌ معیشتی میان افراد نیازمند استان بوشهر آغاز شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در آیین آغاز مرحله دوم این رزمایش که به صورت زنده از شبکه های سراسری پخش می شد، با قدردانی از کادر درمانی، پرستاری، نیکوکاران، خیران، مسئولان، جهادگران و نهادهای مختلف انقلاب اسلامی اظهار داشت: در جریان بحران ویروس کرونا مردم استان بوشهر در مقابله با این ویروس حماسه آفریدند و خدمات ویژه‌ای در این عرصه ارائه کردند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر از ابتدای بحران ویروس کرونا فعالیت خود را در رسیدگی به مشکلات آغاز کردند عنوان کرد: مردم استان بوشهر جهادی وارد صحنه شدند و ضمن مشارکت در تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک، در ضدعفونی معابر و محلات گوناگون مشارکت کردند که خدمات آنان قابل تحسین است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه در استان بوشهر گفت: در این مرحله ۳۵ هزار بسته و سبد معیشتی در نقاط مختلف استان بوشهر میان خانوارهایی که به سبب بیماری کرونا دچار آسیب اقتصادی شده‌اند توزیع شد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به رسیدگی به مردم بی بضاعت و نیازمندی که بر اثر ویروس کرونا دچار آسیب شده‌اند خاطرنشان کرد: در این راستا اجاره بهای مغازه هایی که تحت پوشش دستگاه‌ها و نهادها از جمله ستاد نماز جمعه  بود به مدت 2 ماه بخشوده شد و در زمینه معافیت و تخفیف مالیات اصناف و کسبه و استمهال وام‌های بانکی آنان  خدماتی ارائه شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه 10 درصد مردم استان بوشهر در جریان بیماری کرونا دچار آسیب اقتصادی شدند افزود: در جریان رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه هدف گذاری برای رسیدگی به 120 هزار نفر شده است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به مرحله نخست این رزمایش قبل آغاز ماه مبارک رمضان، بیان کرد: در این مرحله بیش از 30 هزار سبد غذایی میان مردم  نیازمند استان بوشهر در شهرها و روستاها توزیع شد.

وی با بیان اینکه در دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه برای توزیع 35 هزار بسته حمایتی به  خانواده‌‌های نیازمند و آسیب دیده هدف گذاری شده است گفت: پیش بینی می‌شود بیش از 2 برابر برنامه هدف گذاری بسته معیشتی توزیع شود.

آیت الله صفایی بوشهری نقش مردم خیر، نیکوکاران و نهادها در جمع آوری بسته‌های معیشتی مهم دانست و افزود: سپاه امام صادق(ع) استان، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)،  نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر، کمیته امداد، گروه‌های جهادی و دیگر دستگاه‌ها در تهیه و تامین این بسته‌ها حماسه آفریدند که از آنان قدردانی می‌شود.

razmayesh 17

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 1

razmayesh 17

razmayesh 17

razmayesh 17

razmayesh 17

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com