News

با استفاده از ظرفیت خیران برنامه آزادی مداوم زندانیان جرائم غیرعمد فراهم شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه  بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در جمع مسئولان ستاد دیه استان بوشهر  با اشاره به نقش مهم ماه مبارک رمضان در ترویج فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی اظهار داشت: این ماه زمینه رسیدگی به مشکلات افراد بی‌بضاعت و نیازمند را بیش از ماه‌های دیگر فراهم می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان  بوشهر با بیان اینکه مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر در توجه به رفع مشکلات افراد نیازمند جایگاه ویژه‌ای دارند افزود: مردم استان بوشهر در رسیدگی به مشکلات جامعه در حوادث و بحران‌ها مختلف پیشتاز هستند و این مهم در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد.

امام جمعه بوشهر  با اشاره به وجود 120 زندانی جرایم غیر عمد مالی در استان بوشهر تصریح کرد: نباید افرادی در زندان‌ها به سبب تنگدستی و نداشتن امکان پرداخت دیه در حبس باشند که جشن گلریزان فرصت مهمی برای آزادی این افراد را فراهم می‌کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان برای تمام مناسبت‌های تقویمی و فرهنگ‌سازی باید در دستور کار ستاد دیه در تمامی ایام سال قرار بگیرد گفت: ستاد دیه و سایر دستگاه‌های فرهنگی استان بوشهر در مشارکت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی باید فرهنگ‌سازی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا بیان اینکه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی نباید تنها محدود به ماه مبارک رمضان باشد تاکید کرد: در این راستا باید با استفاده از ظرفیت خیران برنامه آزادی مداوم زندانیان جرائم غیرعمد  فراهم شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم ستاد زکات در مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خاطرنشان کرد: ستاد زکات استان بوشهر می‌تواند از زکات جمع‌آوری شده بر اساس ضوابط و سیاست‌ها برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد استفاده کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر استفاده از خیران خارج از کشور در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی افزود:خیران بوشهری در بسیاری از کشورهای مختلف مشتاق همکاری در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی هستند که در این راستا راه‌اندازی سامانه الکترونیکی بر اساس جشن گلریزان در طول سال به ویژه ایام ماه مبارک رمضان ضروری است.

khabar3100298888 1

khabar3100298888 2

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com