News

سپاه، پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه با بیان اینکه سپاه مایه سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: سپاه برای انقلاب اسلامی یک هدیه الهی است که در خط مقدم پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: سپاه نه تنها در عرصه نظامی بلکه در تمامی عرصهها اعم از خدمات، فرهنگی، عمرانی، مدیریت بحران و ... که انقلاب اسلامی احساس نیاز کند حضور داشته و در واقع، سپاه پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، شکرگزاری نعمت سپاه را پشتیبانی و حمایت از آن عنوان و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در بحران سیل اخیر با حضور همهجانبه، پررنگ و حماسی توانست تهدیدات را به فرصت تبدیل کند، از خسارات بکاهد و آسیبها را تا حدود زیادی جبران کند که این مایه افتخار است.

امام جمعه بندر بوشهر در ادامه با اشاره به مقوله تعلیم و تربیت و اهمیت آن در جامعه اسلامی گفت: تمامی اعمال انسان لازم است یک نتیجه داشته باشد که لازم است در همین زمینه اثربخشی و دستیابی به اهداف برنامهها در سپاه پاسداران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله صفایی بوشهری تأکید کرد: تمام برنامه های ما لازم است دقیق و با جامعه شناسی و روانشناسی همراه باشد و تا حد امکان سعی کنیم نسبت به برطرف کردن آسیبها و ضعفهای موجود اقدام کنیم.

وی در پایان خانوادهها را مورد فشارهای مختلف سیاسی و فرهنگی از جانب دشمن برشمرد و گفت: خانواده کارکنان سپاه پاسداران خط مقدم این مبارزه است به همین خاطر لازم است برنامههای تربیتی و آموزشی طوری برنامهریزی شود که خانواده ها خود یک مبلغ فرهنگی و دینی باشند.

khabar000140298 1

khabar000140298 1

khabar000140298 1

khabar000140298 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com