News

حوزه علمیه جبهه مقاومت فرهنگی در مقابل تهاجمات جهان استکبار است + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در  استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری صبح شنبه (۱۴ اردیبهشت) در دیدار اعضا هیئت مدیره حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با اشاره به جایگاه ویژه ای حوزه علمیه خواهران در ساختار فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: حوزه علمیه خواهران با توجه به رسالت مهم خود نه تنها بر جامعه زنان بلکه بر سطح فرهنگی و اعتقادی تاثیر گذاری بسیاری بر جامعه مردان می تواند داشته باشد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه جهان استکبار از تمام توان خود در جهت ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده میکند و مهمترین نقطه مورد توجه آن ها فرهنگ جامعه اسلامی می باشد، عنوان کرد: حوزه علمیه جبهه مقاومت فرهنگی در مقابل تهاجمات جهان استکبار می باشد و با ایجاد یک خط  مقاومت اقدامات دشمن را مدیریت کند.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به ظرفیت بالا و بسیار مطلوب حوزه علمیه خواهران، تصریح کرد: امروزه حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در سطح کشور دارای جایگاه ویژه ای می باشد و حوزه های علمیه سراسر کشور از استان بوشهر الگو برداری و طلب علم می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر حفظ حریم و حرمت در حوزه های علمیه خواهران، خواستار شد: مجموعه حوزه علمیه به عنوان یک خانواده در کنار همه به کسب علم می پردازند و مدیر حوزه علمیه خواهران به عنوان مادر مجموعه رسالت مهمی بر دوش دارد و حرمت و حریم بین اساتید، مدیران و طلاب باید حفظ شود.

وی افزود: حوزه علمیه خواهران با فراهم نمودن محیطی نظام مند و با وحدت در راستای بالا بردن سطح فرهنگی و اعتقادی و پرورش طلاب که طلایه داران فرهنگ دینی جامعه هستند در راستای بالا بردن سطح فرهنگ دینی جامعه و لبیک به فرامین مقام معظم رهبری تلاش کنند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان بوشهر با اشاره به اینکه حوزه علمیه خواهران در سطح کشور دارای جایگاه ویژه و تجلی خاصی می باشد، تاکید کرد: با برنامه ریزی و مدیریت مناسب در راستای حفظ این جایگاه و افزودن به تجلی آن تلاش شود.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: طلاب حوزه علمیه در این ماه با حضور موثر خود در مجالس و محافل تجلی هدایت در این ماه مبارک باشند.

در پایان این دیدار اصغر غریبی به عنوان مدیر جدید روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر معرفی شد.

khabar0140298 1

khabar0140298 2

IMG 9

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com