News

شاهین به لیگ برتر نیامده که سقوط کند، شما آمده اید که بمانید و قهرمان شوید + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار مدیرعامل و سرمربی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، ورزش را یک مقوله راهبردی و استراتژیک عنوان نموده و اظهار داشت: ورزش یک مقوله مهم و عنصر اصلی سلامت جامعه در ایران است به همین خاطر باید به ورزش نگاه استراتژیک داشت و به آن توجه ویژه کرد.

ورزش در ایران دچار بیماری اقتصادی است

در این دیدار که شهردار و رئیس شورای شهر نیز حضور داشتند، امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ورزش، هدر رفت نیست بلکه سرمایه گذاری است، افزود: ورزش الان نه تنها به عنوان یک سرگرمی بلکه به عنوان یک مقوله مهم سیاسی، فرهنگ و اجتماعی در جهان مطرح است.

وی با اشاره به مشکل مالی ورزش در ایران، تصریح نمود: متأسفانه ورزش در ایران دچار بیماری اقتصادی است که این بیماری خودش را در مدیریت ورزشی نشان می دهد و مدیران بیش از آن که در اندیشه طراحی و برنامه ریزی باشند درگیر جذب اعتبارات هستند.

هدف گذاری تیم شاهین باید قرار گرفتن در بین شش تیم اول باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: بسیاری از تیم های ریشه دار کشور بخاطر مشکلات مالی از بین رفتند به همین خاطر باید در ایران مقوله مدیریت علمیِ اقتصادِ ورزشی تنظیم شود.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه بخش عظیمی از ورزش، حوزه اقتصاد است، گفت: متأسفانه مشکل مالی در حوزه ورزش کشور بسیار زیاد است که باید در این رابطه تدبیر جدی صورت گیرد.

khabarsh090298 1

امام جمعه بوشهر با تبریک صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار داشت: هیچ وقت نباید هدف گذاری تیم شاهین، حداقلی و ماندگاری در لیگ برتر باشد بلکه باید هدف گذاری آن، قرار گرفتن در بین شش تیم اول و در یک پروژه سه ساله ، کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا باشد و متناسب با این نگاه، اقتصاد باشگاه مدیریت شود.

با ایجاد یک اتاق فکر خبره اقتصادی برای 20 سال آینده شاهین برنامه ریزی کنید

وی با بیان اینکه بسیاری از تیم های ایران بیشتر از اینکه در زمین فوتبال مشکل داشته باشد در پشت صحنه و مسائل مالی مشکل دارند، تأکید نمود: یکی از کارهایی که در رابطه با تیم شاهین بوشهر باید صورت گیرد، طراحی اقتصاد پایدار متناسب با شرایط این تیم است.

امام جمعه بوشهر یکی از عوامل مهم ایجاد مشکل در ورزش کشور را نبود مدیریت کارآمد در حوزه اقتصاد ورزش عنوان نموده و اظهار کرد: در تیم شاهین بوشهر یک اتاق فکر خبره اقتصادی تشکیل دهید و برای 20 سال آینده شاهین، برنامه ریزی و نگاه اقتصادی طراحی کنید.

دوره گذشته حضور شاهین در لیگ برتر آسیب شناسی شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به مقطع گذشته حضور تیم فوتبال شاهین بوشهر در لیگ برتر کشور، تصریح نمود: ضروری است دوره گذشته حضور شاهین در لیگ برتر آسیب شناسی شود که اشتباهات آن دوره دیگر تکرار نشود.

آیت الله صفایی بوشهری خاطر نشان کرد: به هیچ صورت نباید اشتباهات شاهین در دوره قبل لیگ برتر در این دوره هم صورت گیرد چون شکست و سقوط شاهین تأثیرات روانی منفی زیادی در جامعه خواهد داشت.

khabarsh090298 1

شکست شاهین، شکست جوانان و مردم استان است

امام جمعه بوشهر ادامه داد: شاهین بوشهر الان تنها شاهین زنده ایران در سطح حرفه ای است و این حضور در لیگ برتر، بارقه ای از امید در دل مردم به وجود آورده اما مراقب باشید که اگر شاهین شکست بخورد، جوانان و مردم استان شکست خواهند خورد.

شاهین به لیگ برتر نیامده که سقوط کند، شما آمده اید که بمانید و قهرمان شوید

وی تصریح نمود: شاهین به لیگ برتر نیامده که سقوط کند، شما آمده اید که بمانید و قهرمان شوید اما باید برنامه ریزی باشد و در حوزه اقتصاد به صورت دانش بنیان و علمی عمل شود.

شاهین یک تیم نیست بلکه یک مکتب ورزشی است

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به تاریخچه تیم شاهین، افزود: شاهین یک تیم نیست بلکه یک مکتب ورزشی است و نگاه آن مردمی بودن، اخلاقی بودن، شاخصه های بالای فنی، تکنیکی و تاکتیکی بودن و نگاه پیروزمندانه داشتن است.

جهت حضور مقتدرانه شاهین در لیگ برتر از هیچ کوششی دریغ نمی کنم

در پایان این دیدار آیت الله صفایی بوشهری با تبریک مجدد صعود شاهین شهرداری به لیگ برتر که باعث ایجاد شور، نشاط و همگرایی بسیار خوب در استان بوشهر شده است، حمایت همه جانبه خود را از تیم شاهین شهرداری اعلام نمود و اظهار داشت در جهت حضور مقتدرانه این تیم در لیگ برتر از هیچ کوششی دریغ نمی کنم.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com