News

مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، همزمان با 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نیروهای مسلح استان بوشهر در ساحل خلیج فارس اقتدار خود را در دفاع از جمهوری اسلامی ایران در رژه‌ای باشکوه به نمایش گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در این مراسم با تبریک 29 فروردین، ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه اقتدار نظام وامید و آرامش در جامعه دانست و اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمام سطوح دارای قدرت بالایی است بگونه‌ای که در عرصه برنامه‌ریزی، ستاد و صف از توانایی بالایی برخوردار است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، ارتش جمهوری اسلامی ایران را مکتبی‌ترین، مقتدرترین و مستقل‌ترین  نیروی مسلح جهان  دانست و افزود:  ارتش جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مکتب، تدین و پشتیبانی ولایت و حمایت مردمی به چنان توانی رسیده که می‌تواند در فضای ملی و فرا ملی حماسه‌ساز شود.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر آمادگی ارتش در خدمات رسانی به مردم در شرایط بحرانی خاطر نشان کرد: ارتش  جمهوری اسلامی ایران در عرصه دفاع، تولید علم، دانش نظامی و دفاعی، تولید محصولات دانش بنیان دفاعی و خدمت به مردم در شرایط بحرانی از توانمندی بالایی برخوردار است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه نیروهای مسلح در اوج حمایت و پشتیبانی قرار دارد از حضور با اقتدار نیروهای مسلح به خدمات رسانی در استان‌های سیل‌زده پرداخت و افزود:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علاوه بر دفاع از حریم ایران اسلامی در شرایط سخت و بحرانی از جمله سیل در کنار مردم سیل زده مشغول خدمت هستند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، ایمان ، تقوا، قدرت بالای میدانی و ولایت‌مداری را از ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: دانش بنیانی در تمامی عرصه‌های صف و ستاد و توانمندی در ساخت تجهیزات پیشرفته نظامی در حوزه نرم افرازی و سخت افزاری از ویژگی‌هایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

khabar2901988 1

khabar2901988 1

khabar2901988 1

khabar2901988 1

khabar2901988 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com